Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Centrum Administracyjne Domów dla Dzieci i Młodzieży w Łoniowie

Łączy Nas Piłka

Utworzono dnia 19.06.2019

Stowarzyszenie działające na rzecz dzieci i Młodzieży przebywającej w Centrum Administracyjnym Domów dla dzieci i Młodzieży w Łoniowie organizuje zbiórkę na boisko pod nazwą  Łączy Nas piłka    https://pomagam.pl/blizejmarzen

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie materialne w realizacji szczytnego celu, jakim jest pomoc Naszym małym podopiecznym.  

Centrum  jest to publiczna placówka opiekuńczo-wychowawcza typu socjalizacyjnego i interwencyjnego. Nasza placówka to innowacyjna forma opieki zastępczej, Centrum poprzez Domy zapewnia całodobową opiekę wychowawczą dzieciom całkowicie lub częściowo pozbawionym opieki rodzicielskiej. W chwili obecnej w placówce zamieszkuje 36 dzieci w wieku od drugiego miesiąca życia do 22 lat (dziewczynki i chłopcy), każde dziecko jest wyjątkowe, które najbardziej na świecie potrzebuje zdrowej, kochającej rodziny. My staramy się zapewnić im to wszystko, by poczuli namiastkę prawdziwego ciepła rodzinnego. Chcemy by czuły się u Nas kochane, ważne, potrzebne, wyjątkowe, by było im z nami dobrze.

Pragniemy przy pomocy ludzi dobrej woli darczyńców, sponsorów wygospodarować teren na boisko wielofunkcyjne do gry w piłkę nożną, ręczną, koszykówkę i siatkówkę, by móc zapewnić Naszym wychowankom spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Chcemy stworzyć porządne boisko, czas rekreacji, który chociaż na chwilę sprawi, że dzieci i młodzież zz Naszego Centrum zapomną o swoich troskach, kłopotach, chorobach i o swoim osamotnieniu. Wiemy, że sporym problemem jest utrzymanie dobrego humoru, gdy dziecko nie ma ruchu i z nudów tkwi tylko w czterech ścianach "domu". Boisko będzie doskonałym pomysłem dla zbuntowanego małego i dużego naszego wychowanka. 

SZANOWNI PAŃSTWO!!!!!

Możecie skorzystać z okazji i już DZIŚ włączyć się w naszą incjatywę, każda złotówka ma wagę złota dla nas. W realizację tego szczytnego celu wkładamy własne siły i środki, lecz ze względu na potrzebę wsparcia większej liczby uczestników gorąco liczymy na Państwa pomoc, wierząc, że dla Państwa będzie to wyraz dobroci i chęci niesienia pomocy. Dziękujemy WSZYSTKIM i KAŻDEMU z osobna a nagrodą niech będą uśmiechy Naszych Dzieci, bo to jest najwyższa zapłata za Państwa dobroć. 

Wierzymy,że udzielone przez Państwa wsparcie finansowe umożliwi zrealizowanie zamierzonej incjatywy i osiągniecie celu oraz będzie wkładem w rozwój i przyszłość Naszych podopiecznych. 

Bliższe informacje na temat Stowarzyszenia i Centrum można uzyskać ze strony internetowej: 

centrumdomowloniow.naszaplacowka.pl oraz na FB

pytania kierować na adres e-mail blizejmarzen@onet.pl

 

Z góry dziękujemy 

Zarząd i Członkowie 

stowarzyszenia domów Dla Dzieci I Młodzieży

"BLIŻEJ MARZEŃ"

 

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

BIP

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Luty 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

Imieniny